BETONEVENT 2023 – VAN NELLE FABRIEK – ROTTERDAM – 16 NOVEMBER – STAND 20

Zoals jullie van ons gewend zijn zal Concrefy ook dit jaar weer aanwezig zijn op het Betonevent.
Het kennisprogramma zal worden opgesteld door de programmacommissie, bestaande uit professionals uit de sector. Naast educatie staat netwerken natuurlijk centraal op deze dag. Maak van deze gelegenheid gebruik, bezoek ons en ga met ons in gesprek over de ‘route’ naar duurzaam en circulair beton.
Onze portfolio kenmerkt zich door de succesvolle combinatie van jarenlange knowhow op het gebied van consultancy, testing (Laboratorium) en digitale oplossingen.
De actieve verdere ontwikkeling van beton als bouwmateriaal en de optimalisatie van prefab processen geniet topprioriteit binnen Concrefy. Onze aanpak is gericht op kwaliteit, duurzaamheid, productiviteit en procesoptimalisatie door middel van kwaliteitsdiensten en geavanceerde digitale oplossingen

Je kunt ons ook vinden op het ‘Experience Plein voor studenten‘, waar ons team van digitale experts de rol van sensortechnologie in betonconstructies zal toelichten, evenals de diverse innovatieve toepassingen en de voordelen ervan voor de bouwsector en openbare veiligheid

Ons team kijkt uit naar interessante gespreken met u